مرکز آزمون های روانشناختی


تست روان‌شناسی یا پرسشنامه روانشناسی، روش‌هایی استاندارد برای گردآوری داده‌ها و اطلاعات درباره‌ی افراد هستند که اغلب به شیوه‌ی پرسش‌نامه‌ در دسترس روان‌شناسان قرار می‌گیرند.


مرکز آزمون های روانشناختی


تست روان‌شناسی یا پرسشنامه روانشناسی روش‌هایی استاندارد برای گردآوری داده‌ها و اطلاعات درباره‌ی افراد هستند که بیش‌تر به شیوه‌ی پرسش‌نامه‌ی نوشتاری در دسترس روان‌شناسان قرار می‌گیرند.

مرکز آزمون روانشناسی

آزمون‌های روان‌شناختی به دلیل حمایت، کمک و درک جامع از انسان‌ها بکار برده می‌شود. متخصص باید به وسیله آزمون به سوی دیگر نمره‌ها و نیمرخ‌ها گام بگذارد و از روی اشتیاق و علاقه، شخص را مورد مطالعه قرار دهد. همچنین باید جنبه انسانی در اجرای آزمون‌ها رعایت گردد. به وسیله این ابزار می‌توان صفت مورد نظر افراد را مورد سنجش و اندازه‌گیری قرار داد.

مهم آن است که افراد، وقتی به صورت دقیق مورد مطالعه قرار می‌گیرند که متخصص بتواند ابزار (آزمون) معتبر و مناسبی را در اختیار فرد قرار دهد و آن را به اجرا بگذارد، سپس با مهارت و تجربه لازم در این زمینه بتواند تفسیر درستی از آن به مراجع خود ارائه دهد.

به وسیله آزمون‌ها می‌توان میزان هوش، حافظه، نوع شخصیت،اختلال‌های (بیماری) شخصیت، خواسته‌ها و تمایلات اشخاص، میزان افسردگی و اضطراب، آسیب‌های مغزی و تشخیص محل آسیب‌ها در مغز،وضعیت هیجانی و سطح سازگاری افراد و . . . را سنجید.

parallax background

آزمون MMPI-2


مشهورترین و پرمصرف‌ترین آزمون شخصیتی برای سلامت روانی است که سال ۱۹۳۰ منتشر شد. پرسش‌های این آزمون جملاتی اِخباری هستند که فرد باید موافقت یا مخالفت خود را با آن‌ها اعلام کند.


parallax background

آزمون وسواس فکری


به کمک این آزمون بصورت دقیق و جزئی زمینه های وسواسی شما مشخص شده و رفتارهای وسواس گونه شما دسته بندی می شود.parallax background

آزمون طرحواره یانگ


طرحواره ها پیش زمینه هایی هستند که بر اثر تجارب منفی در نهاد انسان شکل می گیرند و کمک می کند که بتوانید حقیقت را همانطور که هست مشاهده کنید


parallax background

آزمون شخصیت MBTI


این آزمون برای شناسایی نوع شخصیت، نقاط قوت و اولویت‌های افراد طراحی شده است.parallax background


آزمون TCQ


هدف از این آزمون ارزیابی توانایی کنترل تفکر در مقابل افکار مزاحم از ابعاد مختلف (پرت کردن حواس، نگرانی، کنترل اجتماعی، تنبیه، ارزیابی دوباره) است.تلفن تماس

  • 88583543
  • 88583551
  • 09109004166

ساعات کاری

  • 12:00 - 21:00
  • 13:00 - 17:00

شیوه نوبت دهی


برای رزرو نوبت یا اطلاعات بیشتر از طریق تماس تلفنی و یا به صورت اینترنتی می تونین نوبت ثبت کنین.