مهسا فاضلی

کارشناس ارشد روانشناسی


 • عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران
 • متخصص درمان اختلالات خلقی، شخصیت، اضطرابی و وسواس
 • مشاوره و درمان نوروتراپی

ثبت نوبت

مهسا فاضلی

کارشناس ارشد روانشناسی


 • عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران
 • متخصص درمان اختلالات خلقی، شخصیت، اضطرابی و وسواس
 • مشاوره و درمان نوروتراپی

ثبت نوبت
خانم مهسا فاضلی
روانشناس بالینی/ مشاوره و درمان اختلالات اضطرابی، نوروتراپیست

سرکار خانم مهسا فاضلی یکی از درمانگران و نوروتراپیست های مبتکر، برجسته و پیشگام در درمان های نوین (اختلالات بالینی و علوم اعصاب) هستند. ایشان از نوجوانی تحت آموزش شخص یعقوب اسماعیلی بودند و اولین دانش آموخته ای هستند که انواع مصاحبه، تضخیص، مشاوره، درمان ها و گروه درمانی را تماما نزد ایشان آموختند.

درمان های ایشان مبتنی بر آخرین متد های ارائه شده حال حاضر هست. ایشان خدمات مرتبط با نوروتراپی (نوروفیدبک، بایوفیدبک) و ارزیابی نقشه مغزی کیفی QEEG را انجام می دهند. درمان های تخصصی در زمینه مشکلات بالینی مانند اختلالات خلقی، شخصیت، اضطراب و وسواس، حملات هراس (پانیک اتک) توسط ایشون در بالاترین سطح انجام می شود.

۱۴۰۱-۰۶-۱۷
تاب آوری عاطفی چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

تاب آوری عاطفی چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

تاب آوری عاطفی زمانی است که بتوانید پس از مواجهه با یک تجربه منفی، ذهن دیوانه خود را آرام کنید. این یک انگیزه درونی است، نیرویی درونی که به وسیله […]
۱۴۰۱-۰۴-۰۸
باج گیری عاطفی را بیشتر بشناسیم و بهتر بدانیم

باج گیری عاطفی را بیشتر بشناسیم و بهتر بدانیم

مفهوم باج گیری عاطفی چیست؟ باج گیری عاطفی به معنی تهدید و ایجاد نگرانی از سوی نزدیک ترین عزیزان و یا خانواده است، که در صورت انجام ندادن خواسته ی […]
۱۴۰۰-۱۱-۱۳
شکست عشقی : 12 راهکار برای کنار آمدن با آن

شکست عشقی : ۱۲ راهکار برای کنار آمدن با آن

پایان یک رابطه عاطفی هرگز آسان نیست. شکست عشقی ها اغلب اوقات با احساسات دردناکی مثل شکست، احساس خیانت و عصبانیت و غم همراهند. اما با اینکه درد جدایی احساسی […]

سوالات متداول شما

1آیا خانم مهسا فاضلی روانشناس خوبی هست؟
قطعا. خانم فاضلی سابقه کار درمانی زیادی دارند و همیشه از روش های نوین روان درمانی در کارشون بهره می برن. اگر دچار مشکلات حاد فردی و اضطرابی هستین که تا به حال نتیجه مطلوبی نگرفتید حتما نزد ایشون مراجعه کنید.
2خانم مهسا فاضلی در چه زمینه هایی می تونه به من کمک کنه؟
خانم فاضلی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی هستن و از روانشناسان خوب صدای زندگی در زمینه مشاوره فردی و اختلالات اضطرابی می باشن. درمان مشکلات فردی و خلقی و نیز اختلالات اضطرابی نظیر استرس، حملات هراس، فوبیا و وسواس جزو تخصصی های اصلی ایشون هستند.
3چگونه می توانم با خانم فاضلی وقت ملاقات بگیرم؟
شما می تونین با تلفن های درج شده در بالا تماس گرفته تا اولین نوبت موجود را برای شما رزرو کنیم.
4آیا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی با خانم خانم فاضلی وجود داره؟
بله. چنانچه شما در خارج از کشور زندگی می کنین و یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارین می تونید از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنین.

نظرات مراجعین

 • مهرشاد
  من بارها به کمپ های مختلف رفتم ولی همیشه رفتار بد اونجا باعث میشد خیلی زود بزنم بیرون و نتونم ترک کنم تا اینکه به توصیه یه دوستم که خودش ترک کرده بود اومدم صدای زندگی و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. واقعا جایی هست که منو درک میکنن و میدونن ادمایی مثل من چی میکشن و برخورد خیلی خوبی باهام دارن.
  مهرشاد
 • عباس
  من سه ماه هست که با کمک این مرکز تونستم اراده کنم و زندگی پاک تجربه کنم. قبلا همیشه بعد ترک کردن خیلی وسوسه داشتم و دوباره مصرف شروع میکردم ولی اینبار واقعا با کمک روانشناس خوب تونستم به وسوسه هام غلبه کنم.
  عباس
 • صالح آبادی

  من همیشه دنبال موفقیت تو درس و زندگی هستم برای همین دوست دارم با برنامه ریزی جلو برم. دوستم اینجا رو به من معرفی کرد و حالا من میدونم با مشاوره درست هر روز به موفقیت نزدیکتر میشم.

  صالح آبادی
 • فروزان

  همیشه تو لحظه نا امیدی یه دستی میاد سمت آدم که باید گرفتش. خانم خلیلی همون دستی بود که تو ناامیدی اومد سراغم و چقدر خوشحالم که اون روز این دست محکم گرفتم و حالا زندگیم مدیون ایشون هستم. مرسی خانم دکتر.

  فروزان
 • ستایش

  تقریبا هشت ماهی میشه که برای روانکاوی به اینجا مراجعه میکنم و خیلی هم راضیم. به کسایی هم که دنبال یه روانکاور خوب هستن اینجا رو پیشنهاد میدم.

  ستایش
 • نیلوفر

  من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکردم نیاز داره با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. برای همین بعد از کلی تحقیق و جستجو خانم دکتر خوشپور پیدا کردم و خیلی هم از ایشون راضی هستم.

  نیلوفر
 • مهسا

  من توی گروه های دکتر اسماعیلی هم شرکت کردم ترس از جمع ام، خشمی که نسبت به خانواده ام داشتم و نمیتونستم نشان بدهم ومرگ برادر جوانم که سال ها پیش فوت کرده بود و من سرخاکش نرفته بودم و... و...و..همه و همه توو گروه درمانی های آقا ی دکتر درست شد..والان خوشحال و راضیم به دوستان عزیزم هم توصیه میکنم

  مهسا
 • مرادی

  من چند سال بود که پیش چند روانشناس دوره های درمانی مختلفی را میگذروندم و درمان نمی شدم تا اینکه توسط یک نفر با دکتر اسماعیلی آشنا شدم . ایشان طبق یک متد درمانی که تا به حال در جایی ندیده بودم من را در 6 جلسه درمان کردند . دکتر بسیار عالی و با سوادی هستند. پیشنهاد میدم حتما از ایشون مشاوره بگیرید .

  مرادی