دکتر ناصر صبحی قراملکی

دکتری تخصصی روان‌شناسی

دکتری صلاحیت مدرسی روانشناسی


 • مشاوره خانواده و ازدواج
 • مشاوره فردی
 • عضو هیات مدیره انجمن روان‌شناسی ایران

ثبت نوبت

دکتر ناصر صبحی قراملکی

دکتری تخصصی روان‌شناسی

دکتری صلاحیت مدرسی روانشناسی


 • مشاوره خانواده و ازدواج
 • مشاوره فردی
 • عضو هیات مدیره انجمن روان‌شناسی ایران

معرفی دکتر ناصر صبحی قراملکی
دکتری تخصصی روانشناسی / مشاور فردی، خانواده و ازدواج

جناب آقای دکتر ناصر صبحی قراملکی یکی از روانشناسان برجسته با سابقه می باشد که علاوه بر کار درمانی، سال ها در سطوح مختلف مدیریتی نیز عهده دار مسئولیت های مهمی بوده است. از جمله مسئولیت های ایشان دانشیار روان‌شناسی در گروه رفتار حرکتی و روانشناسی ورزشی دانشگاه علامه طباطبائی، دبیر و مسئول کمیته آموزش انجمن روان‌شناسی سلامت ایران، عضو هیات مدیره انجمن روان‌شناسی ایران، عضو هیات موسس و هیات مدیره انجمن روانشناسی پلیس ایران، عضو هیات موسس اتحادیۀ انجمن‌های علمی روان‌شناسی و مشاوره کشور و بازرس دوره چهارم سازمان نظام روانشناسی و مشاوره می باشد.


جناب آقای دکتر ناصر صبحی قراملکی مدرس تعداد زیادی از کارگاه های زیر نیز می باشد.

برنامه کاری و نحوه رزرو نوبت با دکتر ناصر صبحی قراملکی در پایین همین صفحه می می توانید مشاهده کنید.

۱۴۰۱-۰۶-۱۷
تاب آوری عاطفی چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

تاب آوری عاطفی چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

تاب آوری عاطفی زمانی است که بتوانید پس از مواجهه با یک تجربه منفی، ذهن دیوانه خود را آرام کنید. این یک انگیزه درونی است، نیرویی درونی که به وسیله […]
۱۴۰۱-۰۴-۰۸
باج گیری عاطفی را بیشتر بشناسیم و بهتر بدانیم

باج گیری عاطفی را بیشتر بشناسیم و بهتر بدانیم

مفهوم باج گیری عاطفی چیست؟ باج گیری عاطفی به معنی تهدید و ایجاد نگرانی از سوی نزدیک ترین عزیزان و یا خانواده است، که در صورت انجام ندادن خواسته ی […]
۱۴۰۰-۱۱-۱۳
شکست عشقی : 12 راهکار برای کنار آمدن با آن

شکست عشقی : ۱۲ راهکار برای کنار آمدن با آن

پایان یک رابطه عاطفی هرگز آسان نیست. شکست عشقی ها اغلب اوقات با احساسات دردناکی مثل شکست، احساس خیانت و عصبانیت و غم همراهند. اما با اینکه درد جدایی احساسی […]

سوالات متداول شما

1آیا دکتر ناصر صبحی قراملکی مشاور خوبی هست؟
جناب آقای دکتر ناصر صبحی قراملکی یکی از مشاورین خوش نام و جزو بهترین روانشناسان در تهران هستن.
2دکتر ناصر صبحی قراملکی در چه زمینه هایی می تونه به من کمک کنه؟
ایشون در زمینه مشاوره فردی و خانواده و ازدواج می تونن به شما کمک کنن.
3چگونه می توانم با دکتر ناصر صبحی قراملکی وقت ملاقات بگیرم؟
شما می تونین با تلفن های درج شده در سایت تماس گرفته تا اولین نوبت موجود را برای شما رزرو کنیم.
4آیا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی با دکتر ناصر صبحی قراملکی وجود داره؟
بله در صورتی که قبلا به این مرکز مراجعه کرده باشید امکان دریافت مشاوره تلفنی نیز وجود دارد.

نظرات مراجعین

 • مهرشاد
  من بارها به کمپ های مختلف رفتم ولی همیشه رفتار بد اونجا باعث میشد خیلی زود بزنم بیرون و نتونم ترک کنم تا اینکه به توصیه یه دوستم که خودش ترک کرده بود اومدم صدای زندگی و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. واقعا جایی هست که منو درک میکنن و میدونن ادمایی مثل من چی میکشن و برخورد خیلی خوبی باهام دارن.
  مهرشاد
 • عباس
  من سه ماه هست که با کمک این مرکز تونستم اراده کنم و زندگی پاک تجربه کنم. قبلا همیشه بعد ترک کردن خیلی وسوسه داشتم و دوباره مصرف شروع میکردم ولی اینبار واقعا با کمک روانشناس خوب تونستم به وسوسه هام غلبه کنم.
  عباس
 • صالح آبادی

  من همیشه دنبال موفقیت تو درس و زندگی هستم برای همین دوست دارم با برنامه ریزی جلو برم. دوستم اینجا رو به من معرفی کرد و حالا من میدونم با مشاوره درست هر روز به موفقیت نزدیکتر میشم.

  صالح آبادی
 • فروزان

  همیشه تو لحظه نا امیدی یه دستی میاد سمت آدم که باید گرفتش. خانم خلیلی همون دستی بود که تو ناامیدی اومد سراغم و چقدر خوشحالم که اون روز این دست محکم گرفتم و حالا زندگیم مدیون ایشون هستم. مرسی خانم دکتر.

  فروزان
 • ستایش

  تقریبا هشت ماهی میشه که برای روانکاوی به اینجا مراجعه میکنم و خیلی هم راضیم. به کسایی هم که دنبال یه روانکاور خوب هستن اینجا رو پیشنهاد میدم.

  ستایش
 • نیلوفر

  من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکردم نیاز داره با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. برای همین بعد از کلی تحقیق و جستجو خانم دکتر خوشپور پیدا کردم و خیلی هم از ایشون راضی هستم.

  نیلوفر
 • مهسا

  من توی گروه های دکتر اسماعیلی هم شرکت کردم ترس از جمع ام، خشمی که نسبت به خانواده ام داشتم و نمیتونستم نشان بدهم ومرگ برادر جوانم که سال ها پیش فوت کرده بود و من سرخاکش نرفته بودم و... و...و..همه و همه توو گروه درمانی های آقا ی دکتر درست شد..والان خوشحال و راضیم به دوستان عزیزم هم توصیه میکنم

  مهسا
 • مرادی

  من چند سال بود که پیش چند روانشناس دوره های درمانی مختلفی را میگذروندم و درمان نمی شدم تا اینکه توسط یک نفر با دکتر اسماعیلی آشنا شدم . ایشان طبق یک متد درمانی که تا به حال در جایی ندیده بودم من را در 6 جلسه درمان کردند . دکتر بسیار عالی و با سوادی هستند. پیشنهاد میدم حتما از ایشون مشاوره بگیرید .

  مرادی