مشاوره تلفنی کودک

مشاوره تلفنی کودک

کودکی دوران بسیار حساسی است. تمامی کودکان به دلیل وضعیت و شرایط سنی ای که دارند دارای روحیه ی حساسی بوده و معمولا در این دوران دچار لجبازی هایی نیز می شوند. علاوه بر لجبازی ممکن است خصوصیات و رفتار های غیر طبیعی را نیز از خود بروز دهند.

در این دوران در صورتی که با کودکان رفتار نا مناسبی شود به خصوص اگر این رفتار نا مناسب از سوی والدین باشد و یا والدین ندانند در شرایط بحرانی باید چه کنند ممکن است کودک دچار بیماری های روحی و یا جسمانی و حتی عارضه های غیر طبیعی شوند.

مشاوره تلفنی کودک

یکی از بهترین راه هایی که می توان رفتار های نا مناسب کودکان را درمان نمود و در صورت بروز به آسانی با آن ها مقابله نمود و رفتار درست را آموخت مشاوره تلفنی، تصویری و یا حضوری برای تربیت کودک است.

مشاوره تلفنی از نظر بسیاری از کارشناسان امری ضروری برای والدین است.

زوجی که قصد بچه دار شدن را دارند باید اطلاعات کافی در این مورد داشته باشند و شیوه ی صحیح تربیت کودک را بیاموزند.

از این رو می گوییم که مشاوره امری بسیار مهم است.

چرا مشاوره تلفنی؟

مشاوره تلفنی کودک در واقع به والدین و کودک در درک متقابل کمک می کند.

رفتار کودک در دوران کودکی در واقع پیش زمینه ای برای رفتاری است که در دوران بزرگسالی و به خصوص نوجوانی خواهند داشت بنابراین یک کودک باید از همان ابتدا رفتار های صحیح را در خود تقویت نموده و رفتار های غیر طبیعی و خلاف عرف را از خود دور کند.

به طور مثال بسیاری از کودکان بر اساس آنچه در خانواده می گذرد ممکن است دچار رفتار های نا مناسبی از جمله پرخاشگری، افسردگی، اجتناب از حضور در جمع های شلوغ و به اصطلاح گوشه گیری و خیلی از عارضه های دیگر شوند.

این بیماری ها در صورتی که درمان نشوند در آینده بسیار مشکل ساز خواهند شد.

از این رو در صورتی که کودکتان چنین رفتاری داشت و چنین رفتار هایی را حتی اندک در آن ها مشاهده کردید باید بلافاصله با یک مشاوره کودک مشورت نمایید تا سریعا این موضوع را درمان کنید.

در مرکز مشاوره صدای زندگی با بهترین مشاوران کودک در زمینه ی تربیت و اصلاح و درمان رفتار های نا مناسب کودکان منتظر شما هستیم.

شما می توانید در صورت مشاهده ی عملکرد منفی در کودکتان به راحتی از طریق مشاوره تلفنی و تصویری کودک با مشاوران صدای زندگی، این روند را کنترل نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *