آقای شمس اله ابراهیمی

کارشناس ارشد روانشناسی


 • مشاور و هیپنوتراپیست
 • روانشناس دانشگاه علوم پزشکی ایران
 • عضو انجمن علمی هیپنوتیزم بالینی ایران
 • مربی مهارت های زندگی
 • 43 سال سابقه مشاوره و درمان روانشناسی

ثبت نوبت
معرفی آقای شمس اله ابراهیمی
روانشناس بالینی / درمان اختلالات فردی، اضطرابی و مشاوره خانواده

جناب آقای شمس اله ابراهیمی کارشناس ارشد روانشناسی هستن.با 43 سال سابقه کار آموزشی و درمانی در مراکز مختلف درمانی جزو بهترین روانشناسان تهران قرار دارن. حیطه تخصصی آقای ابراهیمی درمان اختلالات فردی در حوزه های استرس و فوبیا می باشد و در زمینه های روابط بین فردی و عاطفی، پیش از ازدواج، خانواده و کودک و نوجوان نیز مشاوره می دهند. آقای ابراهیمی یکی از متخصصین به نام در هیپنوتیزم و عضو انجمن علمی هیپنوتراپی بالینی ایران هم هستن و در این زمینه جزو افراد صاحب سبک می باشد.

دیگر زمینه هایی که جناب آقای ابراهیمی می تونه کمک کنه، سـکـس تراپی و درمان اختلالات جنسی است. همچنین ایشون به عنوان مربی مهارت های زندگی در زمینه های اعتماد به نفس و کنترل خشم نیز فعالیت دارن.

اگر هم در زمینه اختلالات خوردن (پرخوری، کم خوری) دچار مشکل هستید آقای ابراهیمی می تونن به شما برای حل این مشکل کمک زیادی کنن.

1400-06-31
کرونوفوبیا چیست ؟ ترس از اینده و روش های درمان آن

کرونوفوبیا چیست ؟ ترس از اینده و روش های درمان آن

کرونوفوبیا (chronophobia) یا ترس از آینده، نوعی ترس بیمارگونه و غیرمعمول است که یک اختلال اضطرابی تلقی شده و در رده ی فوبیاهای خاص قرار می گیرد.
1400-06-07

ترس از قضاوت دیگران و نحوه مقابله اساسی با آن

ترس از قضاوت دیگران معمولا یکی از نگرانی‌های بیشتر افراد است. ما برای اینکه دیگران قضاوت‌مان نکنند، حرف خود را نمی‌زنیم یا در کلاس و جلسات کاری صحبت نمی‌کنیم. این […]
1400-06-06
از کجا بفهمم بیماری دو قطبی دارم

از کجا بفهمم بیماری دو قطبی دارم

اختلال دو قطبی یکی از انواع اختلالات روانی است که علائم اولیه ی آن بیشتر در سنین نوجوانی بروز پیدا می کند. مشخصه اصلی این اختلال نوسانات و تغییرات شدید […]

سوالات متداول شما

1آیا جناب آقای ابراهیمی روانشناس خوبی هست؟
آقای ابراهیمی در زمینه درمان اختلالات روان شناختی جزو اساتید شناخته شده و با سابقه محسوب میشه که سابقه کار درمانی زیادی داره.
2جناب آقای ابراهیمی در چه زمینه هایی می تونه به من کمک کنه؟
ایشون کارشناس ارشد روانشناسی هستن و در درمان اختلالات اضطرابی، فوبیاها، استرس و نیز اختلالات جنسی می تونه به شما کمک کنه. همچنین مشاوره خانواده، ازدواج و کودک و نوجوان نیز ارائه میده.
3چگونه می توانم با جناب آقای ابراهیمی وقت ملاقات بگیرم؟
شما می تونین با تلفن های درج شده در بالا تماس گرفته تا اولین نوبت موجود را برای شما رزرو کنیم.
4آیا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی با جناب آقای ابراهیمی وجود داره؟
در حال حاضر امکان مشاوره تلفنی وجود ندارد.

نظرات مراجعین

 • صالح آبادی

  من همیشه دنبال موفقیت تو درس و زندگی هستم برای همین دوست دارم با برنامه ریزی جلو برم. دوستم اینجا رو به من معرفی کرد و حالا من میدونم با مشاوره درست هر روز به موفقیت نزدیکتر میشم.

  صالح آبادی
 • فروزان

  همیشه تو لحظه نا امیدی یه دستی میاد سمت آدم که باید گرفتش. خانم خلیلی همون دستی بود که تو ناامیدی اومد سراغم و چقدر خوشحالم که اون روز این دست محکم گرفتم و حالا زندگیم مدیون ایشون هستم. مرسی خانم دکتر.

  فروزان
 • ستایش

  تقریبا هشت ماهی میشه که برای روانکاوی به اینجا مراجعه میکنم و خیلی هم راضیم. به کسایی هم که دنبال یه روانکاور خوب هستن اینجا رو پیشنهاد میدم.

  ستایش
 • نیلوفر

  من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکردم نیاز داره با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. برای همین بعد از کلی تحقیق و جستجو خانم دکتر خوشپور پیدا کردم و خیلی هم از ایشون راضی هستم.

  نیلوفر
 • مهسا

  من توی گروه های دکتر اسماعیلی هم شرکت کردم ترس از جمع ام، خشمی که نسبت به خانواده ام داشتم و نمیتونستم نشان بدهم ومرگ برادر جوانم که سال ها پیش فوت کرده بود و من سرخاکش نرفته بودم و... و...و..همه و همه توو گروه درمانی های آقا ی دکتر درست شد..والان خوشحال و راضیم به دوستان عزیزم هم توصیه میکنم

  مهسا
 • مرادی

  من چند سال بود که پیش چند روانشناس دوره های درمانی مختلفی را میگذروندم و درمان نمی شدم تا اینکه توسط یک نفر با دکتر اسماعیلی آشنا شدم . ایشان طبق یک متد درمانی که تا به حال در جایی ندیده بودم من را در 6 جلسه درمان کردند . دکتر بسیار عالی و با سوادی هستند. پیشنهاد میدم حتما از ایشون مشاوره بگیرید .

  مرادی
021-88583560