دکتر سارا غلامی

دکترای روان شناسی عمومی


 • مشاور و مدرس دانشگاه
 • درمان اختلالات اضطرابی و اعتیاد
 • مشاور ازدواج، خانواده، طلاق و بحرانهای پس از طلاق

ثبت نوبت

دکتر سارا غلامی

دکترای روان شناسی عمومی


 • مشاور و مدرس دانشگاه
 • درمان اختلالات اضطرابی و اعتیاد
 • مشاور ازدواج، خانواده، طلاق و بحرانهای پس از طلاق

ثبت نوبت
معرفی دکتر سارا غلامی
دکتری روانشناس عمومی / مشاوره خانواده، ازدواج و طلاق، درمان اعتیاد

سرکار خانم دکتر سارا غلامی جزو دانش آموختگان ممتاز و یکی از بهترین روانشناسان ایران هستن که در زمینه مشاوره خانواده، ازدواج و طلاق میتونن به شما کمک زیادی بکنن. آموزش مهارت های زندگی، شیوه فرزند پروری و عبور از بحران پس از شکست عاطفی جزو نیازهای ضرروی هر فردی که معمولا تنها زمانی که ما دچارن بحران میشیم دنبال راه حل برای اونها میگردیم. خانم دکتر غلامی با برگذاری کارگاه های مختلف در این زمینه های سعی در آموزش و کمک به رفع مشکلات اجتماعی و فردی هموطنان عزیز دارن.

خانم دکتر غلامی در زمینه پیشگری و درمان اعتیاد هم فعالیت دارن و چه بصورت پذیرش مراجعین و چه بصورت برگذاری کارگاه های درمانی، در این زمینه خدمات ارائه میدن.

1400-04-14
بهترین راهکار و نکات برای حل اختلافات زن و شوهر

بهترین راهکار و نکات برای حل اختلافات زن و شوهر

مشکلات و فراز و نشیب ها در تمام ازدواج ها هستند. به خصوص هر چه زمان می‌گذرد، افراد ممکن است شور و شوق اولیه خود را از دست بدهند و […]
1400-04-06
عامل و علت اصلی طلاق در زندگی مشترک

عامل و علت اصلی طلاق در زندگی مشترک

علت و عوامل طلاق چیست و چه عللی سبب شکست زندگی مشترک می‌شود؟ یکی از مشکلاتی که جامعه امروز با آن روبروست و مشکلات بسیاری را برای افراد و در […]
1400-03-25
آشفتگی جنسیتی چیست؟ علائم و روش درمان

آشفتگی جنسیتی چیست؟ علائم و روش درمان

افرادی که دچار آشفتگی جنسیتی (gender dysphoria) هستند همواره بر این باورند که در جسمی اشتباه به دنیا آمده‌اند. در واقع این افراد ممکن است احساس کنند که جنسیت آن‌ها […]

سوالات متداول شما

1آیا خانم ذکتر غلامی روانشناس خوبی هست؟
خانم ذکتر غلامی سابقه فعالیت زیادی در زمینه مشاوره خانواده دارن و اکثر مراجعین ایشون که در زندگی خانوادگی به بن بست رسیده بودند تونستن با مشاوره و راهنمایی ایشون شرایط بهتری تجربه کنن.
2خانم ذکتر غلامی در چه زمینه هایی می تونه به من کمک کنه؟
خانم ذکتر غلامی دکترای مشاوره عمومی هستن و از روانشناسان خوب صدای زندگی در زمینه مشاوره خانوه می باشن.اگر در زمینه مشکلات و مسائل خانوادگی و خیانت و طلاق نیاز به مشاوره دارید، خانم غلامی به شما معرفی می کنیم.
3چگونه می توانم با ذکتر غلامی وقت ملاقات بگیرم؟
شما می تونین با تلفن های درج شده در بالا تماس گرفته تا اولین نوبت موجود را برای شما رزرو کنیم.
4آیا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی با خانم ذکتر غلامی وجود داره؟
بله. چنانچه شما در خارج از کشور زندگی می کنین و یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارین می تونید از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنین.
5

نظرات مراجعین

 • صالح آبادی

  من همیشه دنبال موفقیت تو درس و زندگی هستم برای همین دوست دارم با برنامه ریزی جلو برم. دوستم اینجا رو به من معرفی کرد و حالا من میدونم با مشاوره درست هر روز به موفقیت نزدیکتر میشم.

  صالح آبادی
 • فروزان

  همیشه تو لحظه نا امیدی یه دستی میاد سمت آدم که باید گرفتش. خانم خلیلی همون دستی بود که تو ناامیدی اومد سراغم و چقدر خوشحالم که اون روز این دست محکم گرفتم و حالا زندگیم مدیون ایشون هستم. مرسی خانم دکتر.

  فروزان
 • ستایش

  تقریبا هشت ماهی میشه که برای روانکاوی به اینجا مراجعه میکنم و خیلی هم راضیم. به کسایی هم که دنبال یه روانکاور خوب هستن اینجا رو پیشنهاد میدم.

  ستایش
 • نیلوفر

  من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکردم نیاز داره با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. برای همین بعد از کلی تحقیق و جستجو خانم دکتر خوشپور پیدا کردم و خیلی هم از ایشون راضی هستم.

  نیلوفر
 • مهسا

  من توی گروه های دکتر اسماعیلی هم شرکت کردم ترس از جمع ام، خشمی که نسبت به خانواده ام داشتم و نمیتونستم نشان بدهم ومرگ برادر جوانم که سال ها پیش فوت کرده بود و من سرخاکش نرفته بودم و... و...و..همه و همه توو گروه درمانی های آقا ی دکتر درست شد..والان خوشحال و راضیم به دوستان عزیزم هم توصیه میکنم

  مهسا
 • مرادی

  من چند سال بود که پیش چند روانشناس دوره های درمانی مختلفی را میگذروندم و درمان نمی شدم تا اینکه توسط یک نفر با دکتر اسماعیلی آشنا شدم . ایشان طبق یک متد درمانی که تا به حال در جایی ندیده بودم من را در 6 جلسه درمان کردند . دکتر بسیار عالی و با سوادی هستند. پیشنهاد میدم حتما از ایشون مشاوره بگیرید .

  مرادی
021-88583560