شادی هیبدی

کارشناس ارشد مشاوره


 • عضو سازمان نظام روانشناسی
 • پروانه تخصصی مشاوره تحصیلی از سازمان نظام روانشناسی
 • مربی مهارت های زندگی و فرزند پروری
 • مشاوره فردی، خانواده و کودک

ثبت نوبت

شادی هیبدی

کارشناس ارشد مشاوره


 • عضو سازمان نظام روانشناسی
 • پروانه تخصصی مشاوره تحصیلی از سازمان نظام روانشناسی
 • مربی مهارت های زندگی و فرزند پروری
 • مشاوره فردی، خانواده و کودک

ثبت نوبت
معرفی شادی هیبدی
کارشناس ارشد مشاوره / مشاوره فردی، خانواده، کودک و نوجوان

سرکار خانم شادی هیبدی یکی از بهترین مشاورین صدای زندگی می باشند که در زمینه های مشاوره فردی، خانواده و کودک و نوجوان می تونن به شما کمک زیادی کنن. اگر در زمینه های مختلف فردی و اجتماعی دچار مشکلاتی هستین و نیاز به راهنمایی و مشاوره دارین، سرکار خانم هیبدی میتونن شما رو راهنمایی و با برنامه ریزی دقیق مسیر زندگی شما هموار کنن. اکثر مراجعین همراهی، توجه کامل به مشکلات فرد و مشاوره درست و مفید رو به عنوان بهترین ویژگی های سرکار خانم هیبدی معرفی کردند

سرکار خانم هیبدی همچنین در زمینه مهارت های زندگی و نیز فرزند پروری کارگاه های بسیاری را برگذار کردن که رضایع کامل مراجعین همراه داشته است.

1401-11-01

اگر‌ متوجه شدیم فرزندمان محتوای غیراخلاقی می بیند چگونه رفتار‌ کنیم؟

پاسخ ساده هست. در گام اول والدین باید خونسردی‌شان را حفظ کنند. والدین معمولاً اتفاقات مربوط به بلوغ جنسی یا کنجکاوی بچه‌ها نسبت به مسائل جنسی را یک اتفاق غیرمنتظره […]
1401-10-11

معیار های یک مشاور کودک و نوجوان خوب چیست؟

چگونه می‌توانیم مشاور کودک و نوجوان خوب برای فرزندمان پیدا کنیم؟ شاید این اصلی‌ترین سوالی باشه که ذهن والدین کودک را درگیر خودش کرده باشد. از طرفی همه‌ی ما می‌دانیم […]
1401-08-19

دیرآمدن نوجوان به خانه و روش های کنترل آن

دیرآمدن نوجوان به خانه یکی از شایع ترین مشکلات خانواده است. برای والدین یک نوجوان، تنظیم مقررات منع رفت و آمد از یک ساعت مشخصی در خانه می تواند واقعا […]
1401-07-16

افسردگی کودکان | آیا کودک شما از لحاظ روحی واقعا سالم است

افسردگی کودکان امری عادی و بی اهمیت نیست که بتوانیم همانند افسردگی بزرگسالان که برای ما در بیشتر اوقات مهم نیست، جاهلانه گذر کنیم.
1401-06-17

تاب آوری عاطفی چیست؟ چگونه آن را تقویت کنیم؟

تاب آوری عاطفی زمانی است که بتوانید پس از مواجهه با یک تجربه منفی، ذهن دیوانه خود را آرام کنید. این یک انگیزه درونی است، نیرویی درونی که به وسیله […]
1401-04-20

حسادت در کودکان | علت و نکاتی برای مقابله با آن

اکثر کودکان نسبت به بیان احساسات خود صریح و صادق هستند. یکی از این احساسات حسادت است و حسادت در کودکان یک پدیده ی نسبتا رایج است. آنها به راحتی […]

سوالات متداول شما

1آیا خانم شادی هیبدی روانشناس خوبی هست؟
خانم شادی هیبدی سابقه فعالیت زیادی در زمینه مشاوره فردی، خانواده و کودک و نوجوان دارن و اکثر مراجعین تونستن با مشاوره و راهنمایی ایشون شرایط بهتری تجربه کنن.
2خانم شادی هیبدی در چه زمینه هایی می تونه به من کمک کنه؟
خانم شادی هیبدی کارشناس ارشد مشاوره هستن و از بهترین مشاورین صدای زندگی در زمینه مشاوره فردی، خانوه و کودک و نوجوان می باشن. اگر در زمینه مشکلات و مسائل فردی و خانوادگی نیاز به مشاوره دارید، خانم هیبدی را به شما معرفی می کنیم.
3چگونه می توانم با شادی هیبدی وقت ملاقات بگیرم؟
شما می تونین با تلفن های درج شده در بالا تماس گرفته تا اولین نوبت موجود را برای شما رزرو کنیم.
4آیا امکان دریافت خدمات مشاوره تلفنی با خانم شادی هیبدی وجود داره؟
بله. چنانچه شما در خارج از کشور زندگی می کنین و یا به هر دلیلی امکان مراجعه حضوری ندارین می تونید از خدمات مشاوره تلفنی استفاده کنین.
5

نظرات مراجعین

 • مهرشاد
  من بارها به کمپ های مختلف رفتم ولی همیشه رفتار بد اونجا باعث میشد خیلی زود بزنم بیرون و نتونم ترک کنم تا اینکه به توصیه یه دوستم که خودش ترک کرده بود اومدم صدای زندگی و خیلی خوشحالم که اینجا رو پیدا کردم. واقعا جایی هست که منو درک میکنن و میدونن ادمایی مثل من چی میکشن و برخورد خیلی خوبی باهام دارن.
  مهرشاد
 • عباس
  من سه ماه هست که با کمک این مرکز تونستم اراده کنم و زندگی پاک تجربه کنم. قبلا همیشه بعد ترک کردن خیلی وسوسه داشتم و دوباره مصرف شروع میکردم ولی اینبار واقعا با کمک روانشناس خوب تونستم به وسوسه هام غلبه کنم.
  عباس
 • صالح آبادی

  من همیشه دنبال موفقیت تو درس و زندگی هستم برای همین دوست دارم با برنامه ریزی جلو برم. دوستم اینجا رو به من معرفی کرد و حالا من میدونم با مشاوره درست هر روز به موفقیت نزدیکتر میشم.

  صالح آبادی
 • فروزان

  همیشه تو لحظه نا امیدی یه دستی میاد سمت آدم که باید گرفتش. خانم خلیلی همون دستی بود که تو ناامیدی اومد سراغم و چقدر خوشحالم که اون روز این دست محکم گرفتم و حالا زندگیم مدیون ایشون هستم. مرسی خانم دکتر.

  فروزان
 • ستایش

  تقریبا هشت ماهی میشه که برای روانکاوی به اینجا مراجعه میکنم و خیلی هم راضیم. به کسایی هم که دنبال یه روانکاور خوب هستن اینجا رو پیشنهاد میدم.

  ستایش
 • نیلوفر

  من پسرم 2 سال و 2 ماهشه .فکر میکردم نیاز داره با یک روانشناس خوب در مورد رفتارهاش صحبت کنم. برای همین بعد از کلی تحقیق و جستجو خانم دکتر خوشپور پیدا کردم و خیلی هم از ایشون راضی هستم.

  نیلوفر
 • مهسا

  من توی گروه های دکتر اسماعیلی هم شرکت کردم ترس از جمع ام، خشمی که نسبت به خانواده ام داشتم و نمیتونستم نشان بدهم ومرگ برادر جوانم که سال ها پیش فوت کرده بود و من سرخاکش نرفته بودم و... و...و..همه و همه توو گروه درمانی های آقا ی دکتر درست شد..والان خوشحال و راضیم به دوستان عزیزم هم توصیه میکنم

  مهسا
 • مرادی

  من چند سال بود که پیش چند روانشناس دوره های درمانی مختلفی را میگذروندم و درمان نمی شدم تا اینکه توسط یک نفر با دکتر اسماعیلی آشنا شدم . ایشان طبق یک متد درمانی که تا به حال در جایی ندیده بودم من را در 6 جلسه درمان کردند . دکتر بسیار عالی و با سوادی هستند. پیشنهاد میدم حتما از ایشون مشاوره بگیرید .

  مرادی